Přejít k obsahu

Qatar University - stipendijní nabídka pro studium arabštiny, deadline 20.6.2024

Ministerstvo zahraničních věcí Státu Katar nabízí 5 stipendií pro roční intenzivní studium arabštiny na Qatar University – Arabic Language Center for Non Native Speakers. Studijní program se uskutečňuje v prostředí Qatar University, která studentům poskytuje bohatou a interaktivní výuku pod dohledem zkušených a kvalifikovaných profesorů. Stipendium je poskytováno na 1 akademický rok a zahrnuje náklady na výuku, ubytování, dopravu, studijní materiály, měsíční kapesné a letenky. Podmínkou pro uchazeče je ukončené středoškolské vzdělání a skutečnost, že nejsou rodilí mluvčí arabského jazyka.

Je třeba, aby se zájemci registrovali přes náš online formulář, a to nejpozději do 20. 6. 2024 do 24:00 hod, další informace postupně zprostředkuje MŠMT.

Tým Akademické informační agentury

Oddělení bilaterálních a multilaterálních programů

Tel.: (+420) 221 850 504

E-mail: aia@dzs.cz